Неділя, 23.09.2018, 11:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Гімназія імені Пантелеймона Куліша
міста Борзни

Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 179
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення гімназистів

  Рейтинг навчальних досягнень  класів за результатами І семестра    

2-А клас - 93% - 1 м. 
1-Б клас 85% - 2м. 
 6-Б клас 83% - 3 м. 
2-Б клас 69% - 4 м. 
4-Б клас - 68% - 5 м.
 7-Б клас 57% - 6 м.
1-А клас 54% - 7 м.
3 клас 52% -  - 8 м.
5-А клас 38%  - 9 м.
5-Б клас 37% - 10 м.
6-А клас 36% - 11 м. 
7-А клас 27% - 12 м.
4-А клас 24% - 13 м.

Рейтинг кращих учнів гімназії за І семестр
Ткаченко Юлія ( 10 клас)- 11,1 
Мойсеєнко Анастасія (5-Б клас) - 11 
Пономаренко Анастасія (5-А клас) - 10.9
 Данько Яна ( 6-А клас) - 10,8
Таран Анна (6-Б клас) - 10, 7
Кондращенко Аліна (7 клас)- 10, 6
Стрішна Оксана (9-Б клас) - 10,5
Коломієць Андрій (8-Б клас) - 10,4
 Рябчун Дар´я (10-А клас) - 10, 3
Шапіро Артем ( 11-Б клас) - 10,2
Девадзе Леоніла (9-А клас) - 10,1
Добрусь Анна (8-А клас) - 10
Балабайка Вікторія (11 клас) - 9,2

Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  2017-2018 н.р.                                 

Кондращенко Аліна - українська мова та література (1 м.) Стець Артур - математика ( 1 м.) 
Ткаченко Юлія - математика ( 1м.) Шапіро Артем - математика ( 1м) 
Добрусь Анна - біологія( 1м)  Шарамко Давид - біологія (1м) 
Ракоїд Євгенія - німецька мова ( 1 м.) Павлюк Владислав - інформатика (1м) 
Труба Микола - правознавство (1м) Шаулов Павло - правознавство (1м) 
 Сорока Іван - хімія (1м) Ярмак Кирило - фізика (1м)
Кривець Олег - хімія (1м)  Лютий Михайло - хімія (1м) 
Коломієць Артем - фізика (!м) Корж Яна - фізика (1м) 
 Ткаченко Юлія - фізика (1м) Шапіро Артем - фізика ( 1 м.) 
 Ситник Вероніка - англійська мова (1м) Шарамко Давид - екологія ( 1м) 
Труба Микла - географія (1 м) Павлюк Владислав - інформаційні технології ( 1м)
Мусієнко Станіслав - географіця (1м) Шапіро Атрем - астрономія -(1м)
Ткаченко Юлія - астрономія (1м) Пономаренко Антон - економіка (1м)

У районному етапі учнівських олімпіад узяли участь 72 учні 
І м. - 26 уч.
2м. - 19 уч.  
3м. -11 уч.

Переможці районного етапу Міжнародного конкурсу знавців мови   Мойсеєнко Анастасія  Данько Яна Кондращенко Аліна  Датчук Валерія  Щербінін Макксим

Переможці районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка  Мойсеєнко Анастасія   Добрусь Анна   Кондращенко Аліна

Переможці обласного етапу Турніру юних знавців курсу "Фінансова грамотність" Чубак Анна,  Щербатенко Вікторія,  Христич Денис, Кагадій Валерій

Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016-2017 н.р                                             

Прізвище, ім'я по батькові учня
Клас 
 Предмет
 Нагорода
 Всеукраїнський конкурс-захист науково-
 дослідницьких
 робіт  
  
  
  
Районний етап
Обласний етап
Шапіро Артем (екологічно безпечні технології та ресурсозбереження) - Диплом ІІІ ст.
Гненюк Анна 
6-А
українська мова та література
1 місце
Диплом ІІІ ст.
Халітова Діана (психологія)
Диплом ІІІ ст
Труба Микола 
6-А
історія
1 місце
Диплом ІІІст.
  
Ткаченко Юлія 
5-Б
математика
1 місце 
Диплом ІІІ ст.
  
Шапіро Артем 
6-Б клас
математика 
1 місце 
Диплом ІІІ ст.
 
Ракоїд Євгенія
5-А
німецька мова
1 місце
Диплом ІІІ ст.
  
Ткаченко Юлія 
5-Б 
фізика
1 місце
Диплом ІІІ ст
  
Шапіро Артем 
6-Б 
фізика 
1 місце
Диплом ІІІ ст
  
Дмитренко Анастасія
6-А
екологія
1 місце
Диплом ІІІ ст.
  

 

Шарамко Давид
5-Б
біологія
1 місце
Диплом ІІІ ст
  
Шапіро Артем
6-Б
астрономія
1 місце
Диплом ІІІ ст. 
  
Коломієць Андрій
3-Б
математика
1 місце
  
  
Вахнюк Софія
7-А
німецька мова
1 місце
  
  
Щербатенко Вікторія
5-Б 
географія
1 місце
  
  
Труба Микола 
6-А
географія
1 місце
  
  
Кордюк Іриена
7-Б
географія
1 місце
  
  
Шаулов Павло
5-Б
правознавство
1 місце
  
  
Труба Микола
6-А
правознавство
1 місце
  
  
Коломієць Андрій
3-Б
хімія 
1 місце
  
  
Гненюк Анна
6-А
англійська мова
1 місце
  
  
Паляничка Анна 
5-А
трудове навчання
1 місце
  
  
Коломієць Андрій 
3-Б
фізика
1 місце
  
  
Корж Яна 
4-Б 
фізика
1 місце
  
  
Гашау Денис 
7-Б
фізика 
1 місце
  
  
Косенко Олександр
7-Б
астрономія
1 місце
  
  
Кордюк Ірина 
7-Б
економіка
1 місце
  
  
















 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930